Jdi na obsah Jdi na menu
 


Popis základny

Areál TZ o ploše 1,6 ha obsahuje :

 30 čtyřlůžkových chatek s el. osvětlením

 

f-002.jpg

 

Hlavní budova s jídelnou pro 80 osob, kuchyní s čtyřmi plynovými sporáky, jedním elektrickým sporákem, elektrickou pánví a základním vybavením na vaření a stolování, sklad potravin s chladnicemi 450 l a 900 l a příruční ledničkou, sociální zařízení se dvěma umyvadly a sprchou s teplou vodou, splachovací WC, dvě klubovny, malá kuchyňka , sklep a kancelář.

 

f-012.jpg        f-037.jpg        f-040.jpg

 

Dále je zde samostaná budova - sociální zařízení s čtyřmi splachovacími WC pro dívky a čtyřmi splachovacími WC a stáním pro chlapce, vnitřní umývárna pro dívky s šesti umyvadly a vnitřní umývárna s šesti umyvadly pro chlapce, vnitřní sprcha s třemi růžicemi s teplou vodou, venkovní umývárna s patnácti výtoky, suché WC s pěti kabinami pro dívky a pěti kabinami a stáním pro chlapce.

f-014.jpg        f-049.jpg            f-047.jpg

 

Objekt ošetřovny s izolací  po dvakrát šesti lůžkách 

 

        f-063.jpg               f-022.jpg

 

  Celý areál je oplocen a venkovní prostory osvětleny. V chatkách je pouze osvětlení bez el.zásuvek. Součástí areálu je velká louka a volejbalové hřiště. Zásobování pitnou vodou je ze dvou studní s pravidelně kontrolovanou kvalitou. Dále jsou zde prostory na stanování a vymezené prostory pro ohniště a táboráky.

 

mapy-foto.jpg

 

V okruhu cca tří kilometrů se nachází pět lesních rybníků s možností koupání.  Další popis okolí  zde

 

normal_p7260050.jpgnormal_p7260048.jpg